Darmowa dostawa kurierem od 500 zł
Zdjęcia PackShot

Współpraca z marką ATdiament

Oferujemy wsparcie fotograficzne w postaci zdjęć PackShot produktów z naszej aktualnej oferty hurtowni online hurt-atdiament.pl produktów marki ATdiament. W ramach współpracy z marką ATdiament otrzymasz zdjęcia produktowe na białym tle, bez znaku wodnego. W momencie przekazania zdjęć PackShot do Twojej dyspozycji uzyskujesz pełne prawo do ich wykorzystania w celach ofertowych i promocyjnych w Twojej firmie.

Zdjęcia produktowe marki ATdiament na stronie Nowoczesnej Hurtownii Biżuterii Srebrnej są wlasnością hurtowni online hurt-atdiament.pl. Zabrania się kopiowania, używania, publikacji, dalszej odsprzedaży w innych miejscach i stronach internetowych nie będą klientem naszej hurtowni online hurt-atdiament.pl. 

Kopiowanie zdjęć produktowych marki ATdiament na modelkach i modelach, używanie ich do celów marketingowo - sprzedażowych jest surowo wzbronione i będzie stanowić podstawę do rozwiązania współpracy z Hurtownią Nowoczesnej Biżuterii Srebrnej hurt-atdiament.pl oraz wyciągnięcia konsekwencji prawnych związanych z prawami autorskimi.

Jak otrzymać zdjęcia PackShot?

W celu otrzymania zdjęć PackShot należy dokonać pierwszych zakupów z naszej aktualnej oferty kolekcji ATdiament za kwotę min. 500zł (netto).

Kiedy otrzymam zdjęcia PackShot?

Zdjęcia zostaną wysłane w ciągu 7 dni na e-mail podany podczas rejestracji klienta w momencie zaksięgowania kwoty na naszym rachunku. Zdjęcia przekazywane są w formacie jpg i skompresowane do formatu zip.

Prawo do publikacji zdjęć PackShot kolekcji ATdiament

Prawo do publikacji i używania zdjęć produktowych kolekcji marki ATdiament zostaje udzielane tylko do zakupionych produktów z oferty naszej hurtowni biżuterii online. W momencie zwrotu zakupionych towarów jest równoznaczne z utratą prawa do wykorzystania i publikacji zdjęć produktowych marki ATdiament.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl