Darmowa dostawa kurierem od 500 zł
Hurtownia biżuterii online

ATdiament to hurtownia biżuterii online, która może poszczycić się szerokim wyborem doskonałej jakości wyrobów srebrnych i złotniczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo biżuterię w różnorodnym stylu.

Internetowa hurtownia biżuterii ATdiament stworzona została z pasji do złotnictwa i nowoczesnych rozwiązań. Wyroby biżuteryjne z wirtualnych półek magazynów ATdiament to najwyższej jakości produkty - biżuteria złota, srebrna oraz biżuteria modowa ATdiament, która zaspokoi potrzeby nawet największych fashion victim. Nowoczesna forma sprzedaży pozwala na szybką transakcję oraz dostawę. Jesteśmy nastawieni na doskonałą obsługę Klienta.

Śledzimy nowinki biżuteryjne a nasi mistrzowie jubilerscy nieustannie doskonalą markę ATdiament. Dynamiczny rozwój hurtowni pozwala nam na dostosowanie oferty do potrzeb naszego Klienta. Staramy się, aby odczarować hasło "biżuteria online" i sprawić, aby stało się synonimem najlepszych wyrobów jubilerskich!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@hurt-srebro.pl lub telefonicznie pod numerem 602773587.

Serdecznie zapraszamy!
hurt-srebro.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl